✔ 100% verse dadels   ✔ Duurzame teelt

✔ Gratis flesje dadelstroop bij besteding vanaf €100!

Nederlandse Site Engelse site

Zero waste policy

Wist je dit al?
Yogi & Yousef werken aan het verduurzamen van de dadelteelt in Saudi Arabie, door o.a. het reduceren van de waterverspilling. Onze snackboxes en shareboxes worden bij een sociale werkplaats ingepakt.

Wij delen onze dadels met mensen die ze niet kunnen krijgen of kopen, sharing is caring! De gehele oogst wordt gebruikt, geen verspilling. Van de minst mooie dadels maken we heerlijke dadelpasta, gezonde snacks en dadelsiroop. Met onze zero waste policy, zorgen we ervoor dat we bijdragen aan een duurzame voedselindustrie die geeft om meer dan alleen winst maken en verder kijkt dan hun eigen business om duurzaam te zijn.

Gratis verzending Benelux & Duitsland

Vanaf € 70,-

Duurzaam geproduceerd

in Saudie Arabië

100% Natuurlijke dadels

Direct van de palmboom

Veilig en snel afrekenen

Betaalmethodes

Yogi & Yousef nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van:

  • – Aanbiedingen
  • – Nieuwe producten
  • – Recepten

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

© YogiYousef

De waardering van www.yogiyousef.nl bij WebwinkelKeur Reviews is 9.7/10 gebaseerd op 2036 reviews.
Logo

Ontvang 10% korting op je eerste bestelling!

Nog nooit onze dadels geproefd? 🤔 Geen zorgen, we maken het goed! 
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang 10% korting op je eerste bestelling. Tijd om te genieten van iets dat lekker smaakt én goed voor je is!